Ukrainian English Polish


Депутати облради подарували маленьким вихованцям Лебединської школи-інтернату справжнє свято

У день Святого Миколая кожна дитина чекає на казку. Це свято – одне з найбільш очікуваних днів, про який у кожного залишаються найсвітліші спогади з дитинства.

Заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко разом із обласним депутатом Едуардом Пінчуком на свято Святого Миколая завітали до Лебединської школи – інтернату. Маленькі вихованці були дуже вражені добротою та щирістю обласних обранців. Вони мали змогу не тільки поспілкуватися з поважними гостями, а й з нагоди свята отримали солодкі подарунки.

«Від імені всіх депутатів облради мені дуже приємно привітати цих маленьких діток зі святом, на яке вони так довго чекали. Ми повинні робити цей світ добрішим, щирішим. Подарувавши дітям маленькі презенти, я сподіваюся, що додала до їхнього життя трохи казковості», - розповіла Тетяна Головко.

Після вручення гостинців, директор Лебединської школи – інтернату Анатолій Удод показав робочий процес закладу.

Комунальний заклад Сумської обласної ради Лебединська спеціальна загальноосвітня школа – інтернат виховує і навчає дітей із вадами слуху. Найважливішим завданням закладу є соціальна адаптація учнів та їх інтеграція у середовище дітей, які добре чують. При школі – інтернаті діє дошкільне відділення, в якому навчаються діти з трирічного віку.

1 січня 2018 року розпочався черговий етап е-декларування!

Увага!
20 березня 2018 року о 10 годині у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus