Депутат Андрій Кисіль: «Сумська райрада займається марнотратством замість вирішувати проблеми сільських шкіл»

Заступник голови фракції «Українського об'єднання патріотів – УКРОП» в обласному парламенту Андрій Кисіль під час сесії Сумської районної ради висловив обурення тим, що районні депутати спрямовують кошти державного бюджету на сумнівні цілі.

Згідно з ухваленими змінами до Програми соцекономрозвитку Сумського району (фракція УКРОПу під час голосування утримались) майже три мільйони гривень, виділених району Кабміном, підуть на облаштування при загальноосвітніх школах зоологічного парку та іхтіологічного центру (виведення малька риби) в селах Нова Січ та Нижня Сироватка відповідно.

За словами Андрія Кисіля, такі витрати виглядають надто підозріло. «У той час, як сільські школи потребують капремонтів, утеплення, розв’язання питань опалення, оновлення навчальної бази, депутати підтримують спрямування грошей на дивні речі, за якими, можливо, стоїть чийсь цілком конкретний комерційний інтерес. За нашими даними, наразі не існує проектної документації ні по Новій січі, ні по Нижній Сироватці. І не зрозуміло, хто саме лобіював в уряді такі дивні «проекти». Ми в партії УКРОП уважно прослідкуємо за тим, на що будуть витрачені державні мільйони», - сказав депутат обласної ради.

Також читайте:

Останнє оновлення на П'ятниця, 11 листопада 2016, 14:02

Увага!

17 серпня о 10.00 (каб.29) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus