Анатолій Річкаль та Лілія Ричкіна обговорили питання створення депутатської онлайн-приймальні

Яким має бути насправді сучасне місце прийому громадян та як це правильно зробити – вирішували перший заступник Голови обласної ради Анатолій Річкаль та Лілія Ричкіна разом з іншими депутатами: Олександром Стрельченком, Юрієм Клименком та Андрієм Греком під час он-лайн розмови з Генеральним директором Товариства з обмеженою відповідальністю «Інститут розробки інформаційних систем» (ТОВ «ІРІС») Анатолієм Чадюком. 

За словами Лілії В`ячеславівни, для того, щоб якісно виконувати свої повноваження та задля оперативного зв’язку із виборцями, депутатам необхідно створити депутатську приймальню. «Двосторонній контакт буде більше продуктивною роботою та полегшить працю як представникам влади, так і самим громадянам», - заявила заступник голови облради.

Депутати мали змогу почути ідеї створення депутатської онлайн-приймальні від Анатолія Чадюка. Він зокрема наголосив, що створення такої своєрідної інноваційної приймальні для області - це великий крок у двосторонній комунікабельний та сучасний контакт між представниками влади та самими громадянами. Завдяки зручній процедурі оформлення запитів, така приймальня повинна користуватися попитом у сумчан.

Лілія Ричкіна заявила: за можливості Сумська обласна рада буде впроваджувати інноваційні технології задля комфорту та більш продуктивного діалогу із громадянами. 

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus