Лілія Ричкіна стала гостем «Прямої мови» на каналі UA:Суми

У студії обговорювався процес децентралізації на Сумщині, зокрема, основні проблеми на шляху передачі влади територіальним громадам. Заступник голови обласної ради Лілія Ричкіна говорить, що є два фактори на цьому шляху: що заважає і те, що стимулює створюватися громадам.

Серед позитивів вважає те, що громада зможе самостійно розпоряджатися водними, земельними ресурсами, коштами. «Люди, які живуть на цій землі, самостійно будуть вирішувати свої питання, а не просити про це Київ або обласний центр. Ми стимулюємо територіальні громади і перші, хто об’єднуються, отримують кошти на свій розвиток».

Водночас, зазначає Лілія Ричкіна, сільські голови переживають, що вони сам-на-сам залишаться зі своїми проблемами, як то ремонт доріг, утримання соціальної сфери тощо. «Тож ми зі свого боку обіцяємо, що не залишимо територіальні громади з невирішеними питаннями, аби люди якомога безболісніше пройшли цей шлях об’єднання».

Більш детально дивіться повну версію ефіру у приєднаному файлі.

 

 Також читайте:

Останнє оновлення на Середа, 28 вересня 2016, 15:34

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus