Ukrainian English Polish


Депутати облради взяли участь у відкритті меморіальної дошки воїну АТО Віталію Сапегіну

У селі Тучне Білопільського району відкрито меморіальну дошку нашому земляку, загиблому воїну АТО Віталію Сапегіну. У заході взяли участь голова Сумської обласної ради Семен Салатенко, його заступник Лілія Ричкіна, депутати ради.

Серед присутніх - депутат обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка, «кіборг» Едуард Пінчук. «Після участі у бойових діях йому довелось довго лікуватися, і перед дуже серйозною операцією, на пару тижнів завітавши додому, він прийшов на відкриття меморіальної дошки побратиму», - повідомила Лілія Ричкіна.

38-річний мешканець Білопілля, боєць 93-ї механізованої бригади Віталій Сапегін загинув 24 липня 2015 року в зоні проведення АТО. Віталій став 81-м загиблим сином Сумщини, який поклав голову на вівтар незалежності України.

Останнє оновлення на Середа, 21 вересня 2016, 15:11

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus