Ukrainian English Polish


Лілія Ричкіна: «У Лебедині живе хлопець – співак від Бога!»

Група депутатів Сумської обласної ради на чолі з заступником голови Лілією Ричкіною відвідали мальовниче місто Лебедин, яке відсвяткувало свою 362-у річницю з дня заснування.

Неймовірно красивий край, з цікавою і часом трагічною історією, таємничими легендами, колиска талантів і видатних особистостей, відомих діячів науки і культури, літератури та мистецтва, запросив на гостину чимало земляків, творчих колективів, словом, гостей звідусіль.

Програма заходів була насиченою і різноманітною. Лебединці поклали квіти до Меморіалу Слави, пам'ятників і обелісків, де знайшли вічний спочинок захисники Лебедина, кращі його сини і дочки. Святковий концерт «Слався, рідний Лебедин!» об'єднав на одній сцені аматорів і професійних виконавців. Вражали показові виступи кращих спортсменів та брейк-денсерів. А якими веселими і корисними виявилися фестиваль-конкурс «Каша – їжа наша», виставка декоративно-ужиткового мистецтва «Наш пошук і творчість – тобі, Лебедин», конкурс дитячого малюнка на асфальті «Світ дитячих мрій», розважальна програма для дітей, дитячий концерт «У рідному краї і душа співає»!

- З колегами по депутатському корпусу Ігорем Науменком і Валерієм Чалим були в захоплені від побаченого і почутого, - поділилася враженнями заступник очільника обласної ради Лілія Ричкіна. – Усе було гарно, як кажуть, на висоті -
працелюбні, щедрі, справжні патріоти рідного міста лебединці, які щодня докладають чимало зусиль для розвитку Лебедина, його захисту та слави, довели, що вони уміють не лише завзято працювати, а й чудово відпочивати.

Та, мабуть, особливо гостей-депутатів вразив виступ дев'ятикласника місцевої школи № 5 Вадима Харова. Хлопець виконав Гімн України і гімн рідного міста.

- Ми не приховували хвилювання і здивування, - каже Лілія В'ячеславівна. – Такий самобутній неповторний голос! Таке віртуозне виконання! Співак – від Бога! Тому й вирішила посприяти подальшому розвитку юного обдарування, пообіцявши повну підтримку.

Уже є домовленість з представниками Сумського земляцтва у Києві. Якщо Вадим вирішить взяти участь у будь-якому всеукраїнському пісенному конкурсі, може сміливо їхати до столиці – його там перебування візьмуть на себе земляки. Такий талант, як у юного лебединця, гріх приховувати! Переконана – з часом він прославить рідний Лебедин, Сумщину на весь світ.

На 28 квітня скликається тринадцята сесія Сумської обласної ради

Голова Сумської обласної ради підписав розпорядження про скликання тринадцятої сесії обласної ради сьомого скликання. Пленарне засідання розпочнеться 28 квітня о 10-й годині у приміщенні адміністративної будівлі Сумської обласної ради.

Детальніше...

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus