В’ячеслав Бершов ініціює реконструкцію водомереж села Нові Вирки Білопільського району

Постійна комісія Сумської облради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва підтримала запит депутата Партії «Відродження» В’ячеслава Бершова щодо реконструкції водомереж села Нові Вирки Білопільського району.

Станом на сьогодні у населеному пункті існує водогін протяжністю 6,5 км, який був побудований ще у 1982 році. Він складається з металевих та чавунних труб, які прийшли у повну непридатність. Тож наразі селяни споживають воду, що зовсім не відповідає санітарно-епідеміологічним нормам.

Аби забезпечити жителів села Нові Вирки якісною питною водою, сьогодні вкрай необхідно провести реконструкцію існуючих водопровідних мереж. З відповідними проханнями до депутата «Відродження» звернулися керівники Білопільської райдержадміністрації, райради та сільради.

Оцінивши важливість питання забезпечення селян водою належної якості, В’ячеслав Бершов прийняв рішення спрямувати свої депутатські кошти у розмірі 150 тисяч гривень на реконструкцію водомережі села Нові Вирки.

Останнє оновлення на Понеділок, 15 серпня 2016, 09:27

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus