Ukrainian English Polish


Щоб Грибовецька трагедія не повторилась на Сумщині

Депутат Микола Березін звертається з депутатським запитом - провести в установленому порядку дотримання вимог природоохоронного та земельного законодавства на полігонах твердих побутових відходів.

«Надзвичайна подія зі смертельним наслідком, що сталася на Грибовицькому сміттєзвалищі у Львівській області, викликає неабияке занепокоєння щодо безпеки використання полігону зі складування твердих побутових відходів на території Велико-Бобрицької сільської ради Краснопільського району Сумської області», – йдеться у запиті.

Депутат повідомляє, що у травні 2017 року полігон буде заповнено на 100%. Натомість, питання відведення земельної ділянки під новий полігон до цього часу не з’ясоване.

Микола Березін застерігає, що відсутність належним чином облаштованого полігону для захоронення ТПВ, що вивозяться з м. Суми, буде мати негативні екологічні й соціальні наслідки вже у найближчій перспективі. Також депутат каже, що через велику кількість опадів посилились руйнівні процеси на колишньому полігоні ТПВ у Верхній Сироватці, який, за інформації депутата, не було рекультивовано належним чином. Не складались акти приймання-передачі об’єкту та не сплачується орендна плата за користування земельною ділянкою.

Микола Березін просить провести в установленому порядку перевірку дотримання вимог природоохоронного ті земельного з та інформувати депутатів з цього питання на черговій сесії обласної ради. 

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus